تصویراول : آنچه باید در مورد ثبت شرکت ها بدانید.

ثبت شرکت ها هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی با موسسه حقوقی ثبت علوی


ثبت شرکت ها
در اسرع وقت با استفاده از تخصصی ترین راهکارهای حقوقی در موسسه حقوقی و ثبتی علوی، از جمله خدماتی است که این موسسه، به متقاضیان و کارآفرینان، ارائه می دهد.

ثبت شرکت مجموعه ای از اقدام های حقوقی است که شامل زیرمجموعه های گوناگون اعم از ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص، و حتی ثبت برند تجاری و ثبت تغییرات شرکت است.

اصولا کارهای ثبتی از جمله مهمترین موارد حقوقی هستند که در مجاری قضایی و قانونی، دفاتر اسناد رسمی و نهادهای رسمی، پیگیری می شود. حضور یک راهنما و مشاور حقوقی که تمام راه و چاه ها را بلد باشد، در مسیر انجام کارهای ثبتی نه تنها راهگشا است بلکه می تواند ضروری تلقی شود.

با وجود امکان مشاوره و کسب کمک از وکیل و مشاور حقوقی، اما بد نیست که نکاتی خلاصه شده را در خصوص ثبت شرکت ها، فرا گیرید تا به طور کلی بدانید که چه مدارک و شرایطی در روند ثبت نیاز بوده و کلیت مسیر و مراحل این پروسه، از چه قرار است.

ثبت شرکت ها شامل چه مراحلی است؟

 باید بدانیم که ثبت گونه های مختلف شرکت ها مراحل متفاوت و شرایط گوناگونی می طلبد.

آنچه باید در مورد ثبت شرکت ها بدانید.

تصویر اول: آنچه باید در مورد ثبت شرکت ها بدانید.

اما در کل، ثبت شرکت شامل مراحل عمومی از قرار زیر است:

  • ابتدا، اعضای هیئت مدیره و یا سهامداران شرکت را مشخص کرده و کپی کارت ملی و شناسنامه آن ها را به عنوان بخشی از مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت، آماده کنید.
  • با بررسی هدف و وضعیت سرمایه و سهامداران و ساختار کلی شرکتی که قصد ثبت آن را دارید، نوع شرکت خود را مشخص نمایید.
  • فرم مربوط به اطلاعات شرکت که به آدرس شرکت، میزان سهام و موضوع شرکت و سهام سهامداران و … اختصاص دارد را تکمیل نمایید.
  • در نهایت اصل مجوز فعالیت خود را که از پیش به تایید مراجع مربوطه، اخذ کرده اید، در میان مدارک خود قرار دهید ( در باب این مورد باید گفت که، ممکن است در مواردی نیاز به مجوز نباشد که می توانید برای اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان موسسه حقوقی ثبت علوی، بهره گیرید. )

مشاوره حضوری یا غیر حضوری برای ثبت شرکت ها

بهتر است در همین جا، متذکر گردیم که نیازی نیست نگران رفت و آمد و زمانی باشید که برای استفاده از خدمات مشاوره موسسه ثبت علوی، اختصاص دهید زیرا به راحتی و در اسرع وقت هر زمان که نیاز داشته باشید و اراده نمایید، به راحتی می توانید از خدمات مشاوره غیر حضوری موسسه ثبت علوی، استفاده کنید.

مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی، راه هایی است که می توانید به طور غیر حضوری بدون نیاز به اتلاف وقت در ترافیک های شهری از آن ها استفاده کنید.

 

ثبت شرکت مجازی

تصویر دوم: ثبت شرکت مجازی

مشاوره غیر حضوری، برای ثبت شرکت ها، محدودیت های مکانی را نیز، مرتفع نموده و از هر شهر و از هر نقطه ای از دنیا می توانید، هم از راهنمایی های موسسه حقوقی و ثبتی علوی استفاده کنید و هم به پیگیری پرونده ثبتی خود بپردازید.

عدم نیاز به حضور برای مشاوره، هزینه های اضافی را که جهت تردد یا تعطیلی کار برای اختصاص زمان به رفت و آمد به اداره کل سازمان ثبت و اسناد کشور، باید پرداخت شود را حذف می گرداند.

مشاوره رایگان ثبت شرکت ها در موسسه حقوقی ثبت علوی

برای تمام مراحل و انواع ثبت شرکت ها و ثبت برند تجاری خود می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 88828008-021 به راحتی از خدمات رایگان مشاوره ای موسسه ثبت علوی بهره برید.

با مراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت علوی  نه تنها راه های تماس و طرق استفاده از خدمات مشاوره به ویژه مشاوره رایگان با این موسسه را می یابید، بلکه می توانید به مقالات تخصصی فراوان در موارد مختلف حقوقی از جمله ثبت شرکت نیز دسترسی داشته و پاسخ بسیاری از پرسش های خود را از طریق محتوای این مقالات و یا حتی، ثبت سوال خود از طریق سایت موسسه، پاسخ دهید.

مشاوره غیرحضوری ثبت شرکت

تصویر سوم: مشاوره غیرحضوری ثبت شرکت

 

موسسه ثبت علوی، کارگزار ثبت شرکت ها در انواع مختلف هم واقعی و هم مجازی است!

می دانیم که دنیای امروز ما دیگر محدود به واقعیت نبوده و به موازات جهان واقعی، دنیای مجازی، تحت شبکه جهانی اینترنت و در بستر شبکه های اجتماعی مجازی و سوشال مدیا، در جریان است.

به وضوح می توان دید که این جهان مجازی، جای بیشتری در سبک زندگی و مسائل روزمره بشر امروز، باز کرده است و. در مواردی حتی فراتر از جهان واقعی، و موثرتر از آن، موجودیت خود را تاکید و تثبیت می کند.

موسسه ثبت علوی، پا به پای تغییرات سبک زندگی، در راستای اهداف دولت الکترونیک و برای تسهیل و تسریع امور کسب و کار در فای مجازی، علاوه بر انجام خدمات ثبت شرکت ها در دنیای واقعی، به ارائه این خدمات در فضای مجازی نیز می پردازد.

رونق کسب و کار و کارآفرینی مجازی به صورت روزافزون و استقبال مردم از خدمات مجازی شرکت ها و موسسات مختلف، لزوم دریافت مجوز فعالیت اینترنتی را به ویژه برای تعاملات و تبادلات مالی و انجام پرداخت های آنلاین و نیز برای جلب اعتماد کاربران، بیش از گذشته، به خر می کشاند.

استعلام برند، در پروسه ثبت شرکت ها توسط موسسه حقوقی و ثبتی علوی

زمانی که از ثبت شرکت ها صحبت می کنیم، درصدد راه اندازی یک گستره تجاری – خدماتی تحت کارآفرینی هستیم که باید نام اختصاصی خود در دنیای تجارت را منحصراف مشخ کنیم تا از این طریق آوازه خود را به گوش مردم رسانده و تبلیغات کاری خود را تحت برند تجاری مختص به خود، انجام دهیم.

 

ثبت برند تجاری

تصویر چهارم: ثبت برند تجاری

در ثبت شرکت یکی از نکات مهم، ثبت برند تجاری است.

برای ثبت برند تجاری، باید نامی را برگزینید که در وهله نخست، ابدا تکراری نباشد و نیز دارای شرایط نام گذاری مشخصی باشید که توسط مراجع ذی صلاح قانونی، تعیین و ابلاغ گردیده است.

موسسه حقوقی و ثبتی علوی، استعلام برند و صحت و تطبیق نام انتخابی شرکت شما را جهت ثبت برند، انجام می دهد و علاوه بر پیگیری این روند، به مشاوره در این خصوص می پردازد.

بدون نگرانی از پیچ و خم های قانونی، تغییرات مورد نیاز را در بستر شرکت خود، ایجاد کنید.

اگر از قبل شرکتی را راه اندازی و ثبت کرده اید و به هر دلیلی لزوم هر گونه تغییر در ساختار، عملکرد، سهام و نوع شرکت خود احساس می کنید، نگران مراحل قانونی آن نبوده و در زیرمجموعه ثبت شرکت ها در مجموعه حقوقی ثبت علوی، به بخش ثبت تغییرات شرکت، مراجعه کنید.

 

ثبت برند تجاری

تصویر پنجم: ثبت برند تجاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + نه =